Župljani i vjernici župe Vodice u korizmenoj- caritativnoj akciji za pomoć Ukrajini i nastradalima u ratu prikupili 20.334,50 kn

Na početku korizme, u korizmenoj-caritativnoj akciji, na poziv Hrvatskog caritasa, župljani i vjernici župe Našašća sv. Križa – Vodice, na Čistu srijedu i prvu Korizmenu nedjelju 2022, darujući svoje novčane priloge za pomoć Ukrajini i nastradalima u ratu, prikupili su 20.334,50 kn.

Novčani prilozi su 07. 3. 2022. uplaćeni Hrvatskom caritasu za pomoć Ukrajini.
Svojim darovima, vjernici i župljani su kroz milostinju i odricanje otvorili svoje srce za bližnje i pokazali svoju ljubav i solidarnost s potrebitima u Ukrajini.
Hvala svim darovateljima od srca na njihovom daru, Bog koji vidi u skrovitosti, neka svima uzvrati svojim blagoslovom i ljubavlju.